5 червня перші коростенські одинадцятикласники зробили крок назустріч новому життю. Для когось цей день почався хвилюванням перед дзеркалом, для когось — останнім шкільним фото з однокласниками, а для батьків став моментом, коли раптом так гостро відчувається, як швидко минає час.
30 травня, у День міста, площа біля Палацу культури імені Тараса Шевченка зібрала 336 випускників із Коростенської громади та Коростенського району.
У Коростенській громаді розглядають питання оптимізації мережі дошкільних закладів.
Останні дні коростенці активно обговорюють у соцмережах питання можливого закриття 20 садочку, що на Ковельському, і ще трьох закладів дошкільної освіти – 1, 7 та 15. Яка ж насправді доля цих ЗДО у Коростені – про це під час радіоетеру на «Коростень ФМ 107.5» розповіла начальниця відділу освіти Алла Краснокутська.
З понеділка, 2 лютого, по середу, 4 лютого включно, буде продовжене дистанційне навчання. Вже з 5 лютого учні мають повернутися до очного навчання як у міській, так і в сільській місцевості Коростенської громади.
Більше статей...
- Через негоду в Коростенській громаді подовжили дистанційне навчання
- Дистанційне навчання та зміни в харчуванні: як працюватимуть школи Коростенської громади до 19 січня
- Гімназії та ліцеї Коростенської громади переходять на дистанційне
- У Коростені заморожене будівництво укриття ліцею №8: замовник хоче розірвати договір, підрядник іде до суду
Сторінка 1 із 60