5 червня перші коростенські одинадцятикласники зробили крок назустріч новому життю. Для когось цей день почався хвилюванням перед дзеркалом, для когось — останнім шкільним фото з однокласниками, а для батьків став моментом, коли раптом так гостро відчувається, як швидко минає час.

Останні дні коростенці активно обговорюють у соцмережах питання можливого закриття 20 садочку, що на Ковельському, і ще трьох закладів дошкільної освіти – 1, 7 та 15. Яка ж насправді доля цих ЗДО у Коростені – про це під час радіоетеру на «Коростень ФМ 107.5» розповіла начальниця відділу освіти Алла Краснокутська.

З понеділка, 2 лютого, по середу, 4 лютого включно, буде продовжене дистанційне навчання. Вже з 5 лютого учні мають повернутися до очного навчання як у міській, так і в сільській місцевості Коростенської громади.